بازدید مدیران و کارکنان شهرداری اردبیل از مجموعه آراکس(1395/08/09 )

ظهر امروز جمعی از مدیران و کارکنان شهرداری اردبیل با حضور در محل شرکت آراکس(تولید کننده قطعات بتنی سبک)،از واحدهای مختلف این شرکت بازدید کردندهمزمان با بازدید مدیران و کارکنان مجموعه شهرداری اردبیل از شرکت آراکس، جلسه تبادل نظر در خصوص امورات مشترک در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.مجید احدی، رئیس هیات مدیره شرکت آراکس در این جلسه گفت: شرکت آراکس (نوین سبک ساز سبلان) اردبیل نزدیک به ۱۰است که در عرصه تولید قطعات بتنی سبک و مبلمان شهری در کیلومتر ۱۲جاده ارجستان اردبیل فعالیت می کند.

وی تصریح کرد: شرکت آراکس در سال ۸۶به بهره برداری رسید که به عنوان مجموعه ای نوین و پیشرفته در نوع خود اولین مجموعه تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی سبک در کشور بود.

مجید احدی افزود: مجموعه کارخانه آراکس در زمان راه اندازی تنها در عرض ۹ماه تجهیز و به بهره برداری رسید که در نوع خود بی نظیر است و هم اکنون تعداد ۱۰۰نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند و در کل نزدیک به ۵هزار نفر به طور غیر مستقیم با این مجموعه همکاری و امرار معاش می کنند.

وی کیفیت مطلوب محصولات تولیدی شرکت آراکس را خاطرنشان کرد و افزود: در سه ماهه اول راه اندازی شرکت موفق شدیم تا کلیه استانداردهای ملی را دریافت کنیم و در سال اول نیز کلیه ایزو ها را دریافت کردیم.

رئیس هیات مدیره شرکت آراکس اظهار کرد: خوشبختانه در ۹سال گذشته مجموعه آراکس به عنوان یکی از موفق ترین مجموعه های تولیدی در زمینه بتن بوده و از سال ۸۸نیز همکاری با شهرداری اردبیل را آغاز کردیم.

احدی ابراز کرد: مجموعه آراکس در زمان مسوولیت آقای لطف اللهیان در مجموعه شهرداری اردبیل، در چند پروژه مهم از جمله سنگ فرش شهیدگاه همکاری داشته است.

وی تاکید کرد: زیبایی و دوامی که در سنگ فرش مرغوب وجود دارد در آسفالت نبوده و حتی قیمت تمام شده نیز بسیار پایین تر از آسفالت است که همین امر، توجه به سنگ فرش را مهم می نماید.

احدی یادآور شد: ما می توانیم به صورت پایلوت کار سنگ فرش خیابان های شهر اردبیل به جای آسفالت را آغاز کنیم و شرکت آراکس هم این آمادگی را دارد تا در این امر مهم پیش قدم باشد.

رئیس هیات مدیره شرکت آراکس با اذعان به اینکه در حال حاضر محصولات بتنی این شرکت به شهرهای بزرگ کشور صادر می شود؛ ادامه داد: بر خلاف شایعات بی پایه و اسایی که از چندین سال پیش منتشر شده، این شرکت هیچ گونه ارتباط کاری و مالی با آقایان نیکزاد نداشته و ندارد.

وی همچنین با قدردانی از همکاری و تعامل شهرداری با شرکت آراکس، خواستار توجه به بحث تسریع در روند پرداخت به موقع هزینه های محصولات این شرکت شد.

در ادامه جلسه تبادل نظر در خصوص امورات مشترک در محل سالن کنفرانس شرکت آراکس، مدیران و کارکنان شهرداری اردبیل نیز به بیان دیدگاه های خود در این خصوص پرداختند.

فضیلت ابراهیمی، مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل:

بازگشت هزینه محصولات خریداری شده و تداوم همکاری با این شرکت از جمله راهکارهایی است که شهرداری اردبیل و سازمان های تابعه آن می توانند از فعالیت ارزشمند و افتخارآفرین مجموعه آراکس حمایت کند.

نقی باقرزاده، مدیر دفتر فنی شهرداری اردبیل هم در این جلسه شرایط اقلیمی سرد و مرطوب اردبیل را یادآور شد و گفت، محصولات شرکت آراکس با توجه به استانداردهای اخذ شده، علاوه بر زیبایی، سازگاری بیشتری با اقلیم اردبیل دارد.

ساسان ابیش وند، مدیر منطقه یک شهرداری اردبیل با بیان اینکه وجود شرکت موفقی همچون آراکس برای هر یک از ما و برای همه شهروندان مایه افتخار است، تاکید کرد: تنوع طرح پازل های تولیدی می تواند در زیبایی معابر شهر تاثیر گذار باشد.

پس از برگزاری جلسه تبادل نظر در خصوص امورات مشترک در محل سالن کنفرانس شرکت آراکس، مدیران و کارکنان مجموعه شهرداری اردبیل به همراه مدیر و کارکنان شرکت آراکس، از بخش های مختلف و خطوط تولید این کارخانه موفق بازدید کردند.

بازدید حاضرین در جلسه از بخش های مختلف کارخانه نظیر خط تولید ماسه اختصاصی آراکس، واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه و نهایتا خط تولید محصولات، از دیگر بخش های حضور چند ساعته مدیران و کارکنان مجموعه شهرداری اردبیل در مجتمع تولیدی آراکس بود.

                 

                

طراحی و پشتیبانی : MOH3N.NET