انتخاب کارگران نمونه سال از بین کارکنان آراکس برای دومین سال متوالی

افشین عبدالحسین زاده متولد سال ۱۳۵۲ از شهرستان نمین دارای مدرک کارشناسی عمران است. او از سال ۷۳ فعالیت کاری خود را از اداره کل مهندسی رزمی راه قدس شروع نمود و اکنون دارای حدود ۲۱ سال سابقه خدمت می باشد. فعالیت های او در زمینه نظارت پروژه های عمرانی، زمینه های اجرایی و بخشی نیز در زمینه های طراحی و محاسبات سازه بوده است. از سال ۱۳۸۵ و از زمان تاسیس شرکت نوین سبک ساز سبلان ابتدا با عنوان مدیر اجرایی و پس از شروع تولید با عنوان مدیر کنترل کیفی و تحقیقات و توسعه در این شرکت مشغول بکار بوده است او در جشنواره ملی امتنان بزرای استان افتخار آفرید و به عنوان یکی از ۹ نفر انتخاب شده در جشنواره مورد تجلیل قرار گرفت. مصاحبه ما را با این کارگر نمونه جشنواره ملی امتنان بخوانید.

در ابتدای این گفتگو درباره فعالیت های شرکت نوین سبک ساز سبلان توضیحاتی را بیان کنید.

شرکت نوین سبک ساز سبلان در زمینه تولید قطعات بتنی در بخش مبلمان شهری شامل تولید جدول و کفپوش بتنی و در بخش ساختمانی در تولید بلوک های سبک دیواری و سقفی و آجر سبک بتنی فعالیت دارد. این شرکت به عنوان اولین تولید کننده تمام اتوماتیک قطعات بتنی پرسی با بتن خشک و یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بتنی در ایران می باشد.

رویکرد شما در این شرکت چگونه بوده است؟
با توجه به نیازهای تولید و برای اولین بار، مطالعاتی در زمینه تکنولوژی تولید بتن با اسلمپ صفر یا همان بتن خشک در شرکت شروع نمودم که منجر به تدوین آیین نامه ای داخلی در خصوص نحوه تولید بتن خشک و مشخصات فنی مصالح تشکیل دهنده آن گردید.
پس از انجام یک دوره یکساله مطالعات درخصوص چگونگی و نحوه استفاده از محصول کفپوش بتنی غیرمسلح در معابر، در سال ۱۳۹۴ برای اولین بار در کشور، مبانی محاسباتی و روش های طراحی کفپوش بتنی پیش ساخته غیر مسلح را جهت استفاده در معبر سواره روی شهری تدوین نموده و طرح جایگزینی روکش های آسفالته با کفپوش بتنی غیرمسلح در معابر سواره رو را مطرح نمودم که این طرح به عنوان طرح برتر ملی در بخش خدمات انتخاب و اینجانب نیز در فرآیند انتخاب کارگر نمونه، به عنوان کارگر نمونه جشنواره ملی امتنان انتخاب گردیدم.

در جشنواره ملی امتنان جایگاه شما چگونه ارزیابی شد؟

با توجه به انتخاب تعداد اندکی از طرح های برتر ارائه شده ازاستان های مختلف در جشنواره مذکور و با عنایت به اینکه استان اردبیل در مقایسه با سایر استان های صنعتی کشور در بخش تولید و صنعت از محرومیت نسبی برخوردار می باشد انتخاب اینجانب به عنوان یکی از ۹ نفر انتخاب شده در جشنواره، افتخار بزرگی برای اینجانب و امتیاز بزرگی برای استان عزیزمان محسوب می گردد.

 

 مشاهده کامل متن مصاحبه

طراحی و پشتیبانی : MOH3N.NET